SK
800 112 111
Objednejte na bezplatné lince
Bezplatná linka

Pomoc při hubnutí

Pomoc při hubnutí

Ionizátor a čistička vzduchu Ionic-CARE pozitivně ovlivňuje hladiny neurotransmiterů v krvi (serotoninu – hormonu štěstí, noradrenalinu a dopaminu), čímž upravuje výkyvy nálad a chuti na jídlo – zejména sladkosti a noční „vyjídání ledničky“. Jak je totiž známo, ve více než 70 % případů má nadváha psychický základ. Konzumací potravin (zejména s vysokým obsahem cukru) si člověk vlastně navozuje pocit spokojenosti a zahání dennodenní stres a frustrace. Toto konání se poměrně brzy stává „drogovou závislostí“ a jelikož jde o drogu snadno přístupnou a legální, máme tu epidemii nadváhy. Tím, že ionizátor Ionic-CARE upraví hladinu serotoninu (hormonu štěstí) v krvi, pomáhá ke snížení zbytečné konzumace. Dále zrychluje metabolismus, regeneraci buněk a výměnu elektrolytu v krvi.

Vzdušné anionty též upravují pH krve směrem k zásadité reakci, což podporuje lepší trávení, snižuje ukládání cholesterolu, zvyšuje odbourávání tuků a působí např. proti dně a revmatickému zánětu kloubů způsobenému vylučováním kyseliny močové do kloubní chrupavky. Je tedy zřejmé, že ovzduší a metabolismus jedince spolu velmi úzce souvisí, ač si tuto souvislost lidé uvědomují pouze velice zřídka.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.