SK
800 112 111
Objednejte na bezplatné lince
Bezplatná linka

Odstraňování depresivních stavů

Odstraňování depresivních stavů

Ionizátor vzduchu Ionic-CARE mění složení vzduchu, obohacuje ovzduší o záporné vzdušné ionty (anionty), které jsou pro život stejně důležité jako vitamíny. Zdraví prospěšným záporně nabitým kyslíkovým iontům se také proto přezdívá Vitamins of air – vzdušné vitamíny, neboť mají skutečně blahodárný vliv na lidský organismus. Zvýšená úroveň anionů (záporně nabitých iontů) v krvi, a tím také v mozku, prokazatelně optimalizuje produkci neurotransmiterů (serotoninu – „hormonu štěstí“, noradrenalinu a dopaminu), které jsou odpovědné za vznik deprese. Nejen v USA, Anglii a Austrálii se proto aniontové ionizátory používají při léčbě lehčích a středních forem depresí a velmi úspěšně také k léčbě tzv. sezónních depresí.

Tím, že čistička vzduchu Ionic-CARE odstraňuje či zmírňuje depresivní nálady, příznivě působí ještě v řadě přímo i nepřímo souvisejících zdravotních potíží (snižování nadváhy, odvykání kouření a zvládání i jiných závislostí).

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.