SK PL
800 112 111
Objednejte na bezplatné lince
Bezplatná linka

Zástupci značky Ionic-CARE převzali ocenění Czech Superbrands 2021

Zástupci značky Ionic-CARE převzali ocenění Czech Superbrands 2021 5.10.2021

Devátý ročník předávání ocenění Czech Superbrands, se konal 23. září 2021 v Národním domě na Vinohradech. Slavnostního galavečera se zúčastnilo více než 250 hostů z řad zástupců oceněných značek, porotců, představitelů veřejného života a odborníků na branding a marketing. Za rok 2021 získalo cenění Consumer Superbrands 51 značek a v kategorii Business Superbrands bylo oceněno 21 brandů.

Slavnostním večerem hosty provázela herečka Simona Babčáková. O umělecký zážitek se postarala 14letá vítězka soutěže Česko-Slovensko má talent Nikoleta Šurinová, která zaujala diváky svou hrou na bicí. O odlehčení se postarali přední představitelé české stand-up comedy scény Adéla Elbel a Petr Cerha alias Nasty.

Pečeť kvality Superbrands odráží sílu, stabilitu a odhodlanost oceněných značek a jejich schopnost posouvat hranice, inovovat a neustále se zlepšovat. Značky jsou vybírány podle prestiže, inovativnosti a povědomí o značce na českém trhu. Aby se značky staly členy elitního klubu Superbrands musí mít nejen vysokou kvalitu a vynikající renomé, ale také silný příběh. Ty jsou každoročně zaznamenány v ročence Superbrands a slouží jako důkaz úspěchu a silné pozice oceněných značek na českém trhu.

Jsme pyšní, že naše značka Ionic-CARE byla zákazníky a porotci zvolena do této vybrané společnosti!

Zpracováno s využitím zdroje https://www.czechsuperbrands.com