SK PL
800 112 111
Objednejte na bezplatné lince
Bezplatná linka

Je společnost HÖGNER s.r.o. spolehlivou společností?

Společnost HÖGNER s.r.o. vznikla v roce 2006 a do dnešního dne vyřídila objednávky ke spokojenosti více než 250.000 zákazníků.

Společnost je členem Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu (ADMEZ), je zapojena do systému sdruženého plnění EKO-KOM, a.s. a uzavřela smlouvu o kolektivním plnění se společností Elektrowin a.s..

V roce 2009 společnost HÖGNER s.r.o. splnila veškeré požadavky kladené stanovami Asociace pro elektronickou komerci (APEK; www.apek.cz) a stala se jejím členem.

Obchodní podmínky obchodu jsou auditovány Občanským sdružením spotřebitelů Test, vydavatelem časopisu dTest (www.dtest.cz). Obchodní podmínky byly certifikovány v souladu s dodržením národního standardu, navíc byly vyhodnoceny jako nadstandardní ve všech bodech, jako jsou například Doručování zboží, Zrušení objednávky a odstoupení od smlouvy či Vyřízení reklamace.

Během působnosti na trhu nebylo vedeno se společností HÖGNER s.r.o. žádné správní ani soudní jednání. Kontrolní orgány (ČOI) shledaly při svých kontrolách veškerou činnost společnosti a nabízené produkty bez výhrad. Veškeré nabízené produkty jsou certifikovány v souladu i nad rámec platné legislativy.

Společnost si zakládá na spolehlivosti a seriózním jednání vůči všem obchodním partnerům.